Skip to main content

Móda je můj život!

Z mého rodného města, španělské Sevilly, jsem přijela do Prahy kvůli lásce:)

 

Vystudovala jsem módní návrhářství na vysoké škole v Madridu a titul MBA jsem získala na Univerzitě v Londýně. Účastnila jsem se módních přehlídek v rámci madridského Fashion Weeku a od roku 1999 spolupracuji s českými módními časopisy jako Burda, Děti, Vital aj.

 

Má první značka Babyolé, vznikla v roce 2008 a byla inspirována mojí rodnou zemí. Jedinečná, tvořivá, dobrodružná a zábavná kolekce byla věnovaná dětem. Plná puntíků, stylová…prostě OLÉ!

Kolekce, ve které mají děti hlavní roli!

 

V roce 2012 spatřila světlo světa moje druhá značka – Gema Romero – fashion designer, inspirovaná moderní ženou. Zastávám názor, že méně je více, a tak jsou moje návrhy nadčasové. Každý kus oděvu dovoluje našim klientům růst a vytvořit si svůj vlastní styl. Dává možnost vyniknout našemu „tvořivému já“ a najít svoji vlastní identitu.

 

Moje návrhy jsou živé, plné barev. Kolekce jsou charakteristické svoji kvalitou a profesionálním provedením. Používám jemnou bavlnu a všechny detaily jsou promyšlené. Svěží a jedinečné limitované minikolekce, se zábavnými návrhy MiniMe, propojují dětský svět se světem dospělých.

 

Zastávám názor, že tajemství šťastného života spočívá v dávání lásky do všeho, co děláte. Proto také celý proces tvorby až po hotový výrobek, který naleznete v mém obchodě je vyroben S LÁSKOU. Od samotného návrhu, zpracování až po balení a zaslání. Do všech drobných detailů je vložena láska. Mým cílem je, aby ten, kdo balíček obdrží, cítil lásku, kterou jsem do výrobku vložila, a aby jej tato pozitivní energie provázela po celou dobu…

 

Také vás okouzlí…!